A'da 216 Restoran & Cafe Bar - Lezzet Elçisi <script async='async' crossorigin='anonymous' src='https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-1500064663966349'></script>

A'da 216 Restoran & Cafe Bar

Paylaş

Mekan tamamen yenilenmiştir güncelleme için www.ada216.com den yararlanabilirsiniz. Tekrar ziyaret edip yenileyene kadar sayfadaki içeriklerin eski olduğunu belirten bu yazı burada kalacaktır.


A'da 216 ile karşınızdayız, bu yazıda doğum günü kutlaması için gittiğimiz bir eğlence mekanını kaleme aldık.

Restoran, Cafe, Bar'ı bir arada bulunduran oldukça büyük ve müşterilerinin her ihtiyacına cevap verebilecek şekilde düzenlenmiş çok güzel bir mekan.Merdivenlerden yukarı çıkıyoruz bu şirin biblolar ve yılbaşı ağacı bizi karşılıyor.


Kırmızı ışıklandırmaları ve mum ışıkları ile loş bir ortam içerisi, hafta içi romantik bir akşam yemeği için ideal.
Biz 20 kişilik sahnenin önündeki yerimizi alıyoruz masalar fix menülerine göre düzenlenmiş.Ordövr tabağı klasik ancak lezzetli mezelerden oluşturulmuş.


Akşam 20:30'dan 22:00'e kadar sahne alan Türk Sanat Müziği ekibi eşliğinde yemek servisi yapılıyor. Fix menüde ordövr tabağı, kremalı mantarlı piliç ızgara, meyve tabağı ve 2 yerli içecek dahil. İçecekleri alabilmeniz için masanıza bırakılmış pullar kullanıyorlar.


Kremalı mantarlı sos ile servis edilen piliç ızgaralarımız geldi. Sos lezzetli ve hafif, sebzeler iyi haşlanmış ancak toplu sipariş getirdiklerinden olsa gerek azıcık soğuk geldi tabağımız.


Yemeğin ardından sahne alan sanatçıları Candan Ünal, kendisi programını kırmızı noktalı program diye tarif ediyor. Yemeğini bitirmiş müşterilerilerine sataşarak sohbet edip ortamı neşelendiriyor daha sonrada 01:00-01:30'a kadar sahneden inmiyor.


Cuma, cumartesi canlı müzik dinlemek ve haftanın yorgunluğunu atmak için harika bir yer 
a'da 216!


Menüsü lezzetli, canlı müziği şahane...

Adres: Yalı Mah. Turgut Özal Bulvr.
Sahilyolu Süreyya Paşa Tesis. NO:195/A Maltepe
    Tel: +90 (216) 371 35 60

Bize destek olmak istersen yapman gerekenleri Destek Ol sayfasında bulabilirsin. 


Sosyal medyada takip etmek istersen:


1 yorum:

  1. İltifatlarınız için çok teşekkür ederiz. Parsel bacası linki açılmıyor lütfen iletişim formundan sizi takip edebileceğimiz bir site belirtin.

    YanıtlaSil

Pages